Радіодиктант національної єдності-2022 відбудеться у День української писемності та мови — 9 листопада. Авторка цьогорічного тексту — українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕНу Ірина Цілик, читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева. Отже, для того, щоб написати Радіодиктант національної єдності-2022 9 листопада об 11:00 за київським часом потрібно увімкнути ту платформу, яка є для вас зручною:

·                     Українське Радіо або Радіо Культура;

·                     Телеканал Суспільне Культура;

·                     діджитал-платформи Суспільного: фейсбук-сторінку Суспільного та ютуб-канали Українського Радіо та Суспільне Новини;

·                     додатки suspilne.radio або Дія.

11 листопада буде оприлюднено текст диктанту, тому якщо ви хочете, щоб ваш диктант перевірили фахівці, ви можете:

·                     Надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

·                     Сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Немає коментарів:

Дописати коментар