Про проведення XХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості


Опубліковано лист МОНУ від 15.11.2022 № 1/13928-22 "Про проведення XХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості". Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України від 22 березня 2002 року № 284 "Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості" та відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерством культури і мистецтв України, Державного комітету у справах сім'ї та молоді від 29 серпня 2003 р. № 585/529/875, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 вересня 2003 р. за № 779/8100. Його проведення передбачає чотири етапи з 01 листопада 2022 року до 25 лютого 2023 року.

 👉Мета Конкурсу - популяризація національних ідей Тараса Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді.

👉У Конкурсі можуть брати участь учні 5-11-х класів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти і закладів позашкільної освіти.

👉У 2022/2023 н.р. тема конкурсних робіт - "Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!" у номінаціях "Література" та "Історія України і державотворення". Це мають бути роботи, що раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів, присвячені Збройним силам України, які   у  важкий  для  нашої  країни  час  стали на  захист  суверенітету  і  територіальної  цілісності України. Епіграфом до творчих робіт пропонуються слова Надії Гуменюк: "Наш дух не вбити, волю не зламати, за нами – діти й Україна-мати і з нами воля й правда вікова!".

👉У конкурсних роботах бажано розкрити патріотизм та героїзм, самовідданість і відвагу українських військових, які стали на захист нашої держави проти російської агресії. Конкурсна робота може бути виконана одним або кількома авторами. Наставниками конкурсантів можуть бути вчителі, викладачі, керівники гуртків тощо. Творчі роботи з літератури на вказану тему можуть бути за вибором автора різноманітними за жанром. Поетичні доробки учнів подаються в довільній формі.

Вимоги до оформлення конкурсних робіт:
тексти творчих робіт роздруковуються на папері формату А4, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал полуторний;
поля: ліве – 30 мм, нижнє і верхнє – по 20 мм, праве – 10 мм.
 обсяг - до 20 сторінок.  Сторінки рукопису послідовно нумеруються, починаючи з обкладинки і до останньої сторінки;
для номінації "Історія України і державотворення" укладається список літератури наводиться в кінці тексту в алфавітному порядку.
Немає коментарів:

Дописати коментар